O nás

led, 26 2024

Kdo jsme

Relaxace Lucie je vaším útočištěm pro úplný odpočinek a regeneraci těla. Naše studio se nachází v srdci Brna, kde nabízíme širokou škálu masážních a wellness služeb. Naším hlavním posláním je poskytovat klientům prostor, kde mohou načerpat novou sílu, uvolnit tělo i mysl a opět nalézt vnitřní rovnováhu. Věříme, že pravidelná péče o tělo je klíčem k dlouhodobému zdraví a wellbeing. V našem týmu pracují pouze certifikovaní maséři s profesionálním výcvikem, kteří jsou vášniví o své práci a neustále se vzdělávají v nejnovějších technikách masáží a wellness procedur.

Naše služby

Nabízíme rozmanitou škálu masáží a wellness procedur, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám a preferencím našich klientů. Naše nabídka zahrnuje relaxační masáže, terapeutické masáže, aromaterapii, reflexní terapii a mnoho dalších služeb. Každá návštěva v našem salonu je zážitkem, který je uzpůsoben individuálním potřebám klienta. Důraz kládeme na důkladnou konzultaci před každou procedurou, abychom zajistili, že služby, které poskytujeme, skutečně reflektují očekávání a přání našich klientů. Naše prostředí je navrženo tak, aby podpořilo úplné uvolnění a pomohlo klientům odpojit se od každodenního shonu a stresu.

O Karolíně Vránové

Karolína Vránová, zakladatelka a majitelka Relaxace Lucie, má dlouholeté zkušenosti v oblasti wellness a masáží. Své vzdělání a certifikáty získala v prestižních institucích nejen v České republice, ale i v zahraničí. Její vášeň pro wellness a peči o tělo se projevuje v každém detailu služeb, které studio nabízí. Karolína klade velký důraz na kvalitu a efektivitu všech poskytovaných terapií a věří, že klíčem k úspěchu je individuální přístup k každému klientovi. Vlastní zkušenosti a poznatky neustále sdílí s celým týmem Relaxace Lucie, aby zajistila, že každý klient opouští salon s pocitem hlubokého uvolnění a spokojenosti.